3466 Rölakanmatta
50-tal, signerad JJ-Judith Johansson, 140x200
Såld: 800 kr
Såldes den 28 januari 2013 -
3017 Rölakanmatta
Judith Johansson (1916-1993), 280x360
Såld: 6.400 kr
Såldes den 7 juni 2010 -
5381 Rölakanmatta
Monogramsign JJ (Judith Johansson) ca 200x300
Såld: 3.500 kr
Såldes den 1 september 2008
3288 Rölakanmatta
signerad J.J - Judith Johansson, 201x307
Såld: 4.200 kr
Såldes den 27 augusti 2007 -
3188 Rölakanmatta
Sign, Judith Johansson, 200x140
Såld: 550 kr
Såldes den 12 juni 2006 -
3254 Rölakanmatta
Judith Johansson,197x309
Såld: 1.500 kr
Såldes den 8 mars 2004